خدمات افزایش امنیت سایت وردپرس

کانفیگ امنیت

همانطوری که میدانید هک وردپرس یکی از مسائلی است که علامت سوال زیادی را در ذهن کاربران، درباره ی امنیت وردپرس ایجاد کرده است. اما حقیقت مسئله این است که هر نرم افزاری و هر سیستم مدیریت محتوایی را که در نظر بگیرید، اگر درست نصب شده و تنظیمات آن به درستی انجام شود، از امنیت لازم برخوردار خواهد بود. با این حال هک؛ کابوس هر مدیر وب سایتی است. ولی چگونه می توان این تهدید را به فرصتی عالی تبدیل کرد؟ گوگل روزانه بیش از 70000 هزار وب سایت مشکوک را به دلیل مسائل امنیتی در لیست سیاه قرار می دهد. همانطور که میدانید اگر سایتی دچار مشکلات امنیتی شود، اعتبار آن دچار مشکل می شود و کاربران وب سایت به مرور کم و کم تر خواهند شد. بهتر است امنیت سایتتان را جدی بگیرید و یک تیم حرفه را برای اینکار انتخاب کنید.

 

تعرفه کانفیگ مشاوره رایگان

نصب پیش فرض وردپرس، بدترین اشتباه امنیتی

نصب وردپرس یکسری مراحل پیش فرض دارد که توصیه ی اکید ما بر این است که از این مراحل (معروف به نصب پنج دقیقه ای وردپرس) فقط به منظور موارد آموزشی استفاده کرده و از آن به هیچ وجه جهت راه اندازی یک وب سایت رسمی، شرکتی و یا شخصی استفاده نکنید. چرا که در این صورت بهیچ وجه دور از تصور نیست که روزی با یکی از موارد زیر مواجه بشوید:

۱- تغییر صفحه ی اول وب سایت به محتوایی که آبروی شما یا شرکت شما را شدیدا به خطر می اندازد.

۲- از دست دادن تیتر تمام نوشته ها و تغییر پیدا کردن به یک جمله ی واحد که ممکن است نام هکر باشد و یا جمله ای که مناسب نیست.

۳- تغییر محتوای تمام پست ها و صفحات شما.

۴- از دست دادن اطلاعات پایگاه داده.

۵- از دست دادن تمام تصاویرتان.

۶- نفوذ به وردپرس از طریق پلاگین ها و دستکاری در آن.

۷- و …

اصلی ترین دلیل برای اثبات نیاز سایت به کانفیگ افزایش امنیت

هر چند که هسته اصلی سایت بسیار امن است و توسعه دهندگان روزانه آن را بررسی می کنند تا مشکلی از لحاظ امنیتی در سایت نباشد. اما به دلیل توسعه روز افزون تکنولوژی امنیت سایت 100 درصد نخواهد بود و بایستی کانفیگ دقیق و حرفه ای جهت افزایش امنیت سایت انجام دهیم.

 

نکات امنیتی برای برقراری امنیت وردپرس

به طور کلی نصب یک وردپرس جامع با در نظر گرفتن تعداد زیادی از نکات و ظرافت ها حدود 20 مرحله دارد که کاملا با نصب پنج دقیقه ای وردپرس تفاوت دارد. البته بسیار بهتر است که در ابتدای راه اندازی یک وب سایت با وردپرس تمام نکات مربوط به امنیت وردپرس را دظر نظر بگیرید اما اگر در هر صورتی بعد از گذشت مدتی از کار با وب سایت تان تمایل داشتید تا از امنیت آن مطمئن شوید، باز هم میتوان نسبت به جلوگیری از هک وردپرس خودتان اقدام کنید.

امنیت وردپرس فقط به نصب آن مربوط نمی شود و بهنگام کار با وب سایت نیز رعایت نکاتی برای جلوگیری از هک وردپرس ضروری است. این نکات از ساده ترین آن ها مثل داشتن رمز عبوری مناسب تا موارد بسیار پیچیده تر دنباله دارند…

اما یکسری پلاگین های امنیتی نیز وجود دارند که در برقراری امنیت وردپرس شما می توانند موثر واقع شوند و به شما این اجازه را بدهند که هرگونه فعالیتی را رصد کنید.

در صورتی که نیاز به نصب ایمن وردپرس (ضد هک) داشتید، میتوانید از طریق همین صفحه درخواست خود را به کارشناسان ما ارسال کنید.

 خدمات حرفه ای کانفیگ افزایش امنیت سایت شامل چه مواردی می باشد؟

در ادامه به بررسی خدمات کانفیگ اولیه سئو خواهیم پرداخت تا با مراحل اصلی این محصول بیشتر آشنا شوید

جهت دریافت مشاوره رایگان و خدمات افزایش سرعت سایت می‌توانید با شماره تماس های زیر با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

تغییر مسیر ورود به پنل ادمین

یکی از اصلی ترین راه های ورود به سایت، پنل ادمین است. از آن جاییکه اکثریت سایت ها از یک آدرس خاص برای ورود به سایت استفاده می کنند، کار را برای هکرها راحت تر کرده اند. تیم ما در اولین قدم جهت کانفیگ امنیت سایت، آدرس ورود به پنل ادمین را تغییر می دهد.

تهیه نسخه ای پشتیبان از پایگاه داده

همانطور که می دانید؛ بسیاری از ربات های اسپم با ثبت نظرات فیک (جعلی)، استفاده از نام های کاربری و رمزهای عبوری سعی در ورود به ناحیه مدیریت سایت دارند. تیم ما توانسته این مشکل را با ارائه سرویس پیشرفته گوگل کپچا برطرف کند.

بررسی کدهای قالب جهت جلوگیری از باگ های امنیتی

این فایل ها در سایت موجب کاهش لود سرور و افزایش سرعت سایت میشود در این مرحله تمامی کدها به لحاظ باگ امنیتی بررسی خواهند شد و در صورت لزوم برطرف می شود.

جلوگیری از دسترسی سرویس های خارجی

بررسی رابطه بین سرعت سایت ، سرویسهای خارجی و سایت باعث میگردد تا سرعت سایت کم گردد. در جنین مواقعی ضرروت به بررسی وبسایت و سرویسهای ارائه شده توسط سرویس خارجی میباشد.

تنظیمات امنیتی هسته

در این بخش به بررسی موارد امنیتی در هسته اصلی سایت پرداخت و آن را ارتقاء میدهیم.

بررسی وضعیت SSL سایت

پس از درخواست SSL؛ اعتبار سایت و مشکلات احتمالی آن تشخیص و برطرف خواهد شد.

غیرفعال کردن Index View در هاست

تمامی اطلاعات موجود در هاست و پوشه های ساخته شده، لغو خواهند شد و لهذا امکان نمایش فایلها برای هکر وجود ندارد.

افزایش امنیت فایل کانفیگ

امنیت فایل حیاتی کانفیگ به دلیل اطلاعات مهمی که از دیتابیس دارد، بسیار حائز اهمیت است.

بررسی دسترسی فایل های حیاتی وبسایت

یکی از موارد قابل اجرا امنیت فایل های htaccess و wp-config نسبت به سایر فایل ها بسیار مهم بوده است از همین رو، ما سطح دسترسی نوشتن آن ها را حذف می کنیم.

بررسی و اصلاح پرمیشن فایل های هاست

همانطور که میدانید دسترسی های اشتباه باعث میگردد تا هکر ها سایت را از دسترس خارج کند، ما سایت شما را بررسی میکنیم و این خطاها را برایتان برطرف میکنیم.

نصب و کانفیگ افزونه ای امنیتی

هشدار

همانطور که می دانید؛ راه های بسیاری برای نفوذ به وبسایت وجود دارد ، تیم متخصص ما تمامی این مسیرها را مسدود و امن خواهد کرد و امنیت وبسایت را افزایش می دهد اما به دلیل اینکه راه های نفوذ راه های جدید و ابداع شده هستند ما تتعهدی یا مسئولیتی درباره هک یا ویروسی شدن وبسایت شما در آینده نداریم.

کانفیگ امنیتی وبسایت

امنیت کامل در وردپرس را با ما تجربه کنید

هزینه پیاده سازی: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان / برای یک دامنه

 
فرم درخواست مشاوره
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .